تابلو فرش ماشینی کاشان – خرید تابلو فرش ماشینی به قیمت کارخانه فرش کاشان

البته آگاه باشید هیچ فرشی به صورت برجسته بافته نمی شود، این زیبا پروری کاری است که در مراحل پایانی پروسه فرش و به وسیله یک کارینگ کار یا همان پرداخت گر متبحر و هنرمند انجام می شود و تأثیر مستقیمی بر روی قیمت محصول می گذارد. سهم تولید سردرود در اشتغال­زایی80% است که با دست­ های پرتوان و هنرمند سردرودی­ ها و با مدیریت کارگاه­های متمرکز و غیرمتمرکز تولید می ­شود و20% تولید از نظر طراحی و رنگرزی و از جهت فروش این شهر نقش مهمی ایفا می­کند. محبوبیت تابلو فرش­ها از سوی هنر دوستان و علاقه مندان به صنعت فرش سبب شده تابلو فرشهای سردرود به اغلب کشورهای دنیا به ویژه کشورهای عربی زبان، چین و جنوب آسیای شرقی صادر شود. اگرچه فرشهای اصیل همگی دستباف و نمونهای از هنر تجمل گرایی ایرانی هستند، اما امروزه تعداد زیادی از تابلوهای تزئینی موجود در بازار بهصورت ماشینی تولید میشوند و طرفداران خود را دارند، زیرا نمونههای ماشینی این اثرهای زیبا قیمت پایین تری نسبت به تابلو فرشهای دستباف دارند. این تابلو ها اندازه های مختلفی دارند میتوانید با توجه به سلیقه ی خود انتخاب کنید. در برخورد با این عملیات طرح و نقشه تابلو فرش جلوه زیباتری پیدا میکند.

همان طور که با گذشت زمان سهم فرشهای ماشینی نیز علاوه بر فرشهای دستباف در زندگی مردم بیشتر شده است تابلوها هم همین روال را طی کرده و علاوه بر نوع دستباف آن امروزه انواع تابلوهای ماشینی نیز در زندگی افراد جایگاه ویژهای پیدا کرده است. تابلو فرش های ماشینی، امروزه راه خود را به بازار پیدا کرده اند و نسبت به تابلوهای دستباف، ارزان تر هستند؛ به همین خاطر تابلو فرش های دستباف، جزء عناصر تزیینی لوکس و شیک به حساب می آیند. در این فروشگاه می توانید انواع تابلو های ماشینی را با ارزان ترین قیمت ممکن خرید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید زیباترین،گرانترین و ارزان ترین و پرفروش ترین تابلو فرش دستباف روی دکمه زیر کلیک کنید. خرید اینترنتی تابلو فرش، هدیه رویایی عصر مدرن! تابلو فرشهای ایرانی زیبایی سطح را در انواع چیدمان سنتی و مدرن دو چندان میکنند، اما تابلو فرشهای دستباف حلقه مفقوده انواع دکوراسیونها میباشد و نسبت به تابلو های نقاشی گزینهی بسیار بهتری برای دیوار است، چرا که هم زیبایی فرش اصیل ایرانی و هم انواع مناظر و چشم اندازهای هنری را به نمایش میگذارد. مفاهیم و طراحیهای فرشهای ایرانی طی 25 سال گذشته به آرامی تغییر کرده است.

در شهر سردرود علاوه بر بافت و تولید فرشهای معمولی در ابعاد و اندازههای مختلف، قالیهای حجمی، برجسته، دو رویه، دو فرش در یک فرش در شمار متفاوت که صرفاً جنبه هنری دارند، نیز بافته میشود. صنعت تابلو فرش سردرود از نظر کیفیت، کمیت، تنوع رنگ و طرح روزافزون در حال پیشرفت است و در سطح کشور بیش از 3 هزار گالری تابلو فرش از اين شهر تابلو دريافت مي كنند که البته با احداث شهرک مجزا و تمرکز تمام صنوف و هیاتهای مربوط در این مرکز تجاری می­توان گام بسیار اساسی و بلندی در توسعه این هنر اصیل و زیبای منطقه­مان در سطح ملی و جهانی برداشت. صنعت بافندگی تابلو فرش نیازمند همکاری و تلاش 23 صنف همجنس است. چند سالی ست که تابلو فرش ها به عنوان بهترین هدیه و ماندگارترین یادگاری بین خاص پسندان مورد مبادله قرار گرفته است . رای تعیین گره های فرش ، یک واحد معین از مساحت آن را در پشت قالی و یا قالیچه انتخاب کرده و گره های موجود در آن را می شمارند (این شمارش را می توان در فرش های ریز بافت با کمک ذره بین های مدرج و مخصوص انجام داد).

اولین نکته برای خرید تابلو فرش، مشاهده و مطالعه دقیق اطلاعات درج شده یا بهاصطلاح شناسنامه تابلو در قسمت پشت آن است. دومین فاکنور خرید تابلو دستباف، توجه به نوع بافت فرش از نظر ریز و درشت بودن گرهها است که به آسانی با دیدن پشت کار میتوانید به این موضوع دست یابید، همچنین پشت اثر حاوی اطلاعات بیشتری درباره میزان شانههای که توسط بافنده زده شده و کجی بافت آن است. خرید این محصول بهعنوان بخشی از دکوراتیو منزل یا جهت هدیه و موارد مشابه پیشنهادی ویژه بهشمار میآید. گفته می­شود که ارزآوری صادرات تابلو فرش توسط سردرودی­­ ها به کشورهای اروپایی، آمریکا و شرق آسیا برابر با صادرات 1 میلیون بشکه نفت خام در سال برآورد می­شود که به نوبه خود در سال حمایت از کالای ایرانی می­تواند مورد توجه و تامل قرار گیرد. ارز آوری صادرات تابلو فرش توسط سردرودی­­ ها به کشورهای اروپایی، آمریکا و شرق آسیا برابر با صادرات 1 میلیون بشکه نفت خام در سال برآورد می ­شود. این صنعت در طول یک سال حدود 5 میلیون و 400 هزار دلار برای کشور ارزآوری دارد؛ هرچند که این رقم شاید ناچیز به نظر برسد، اما این رقم برای شهری که با 15 میلیارد بودجه سالیانه از طرف شهرداری بسته می­شود، رقم قابل توجه و شایسته ­ای است.

دیدگاهتان را بنویسید