خرید تابلو فرش منظره – فرش ماشینی

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این فرش ها نشان دهنده اوج موفقیت در طراحی فرش است. این موضوع در واقع نشان دهنده کیفیت و دوام تابلو فرش شماست . تابلو فرش در واقع نوعی از فرش می باشد که در ابعاد کوچک به وسیله ماشین آلات صنعتی بافته می شود، و به وسیله قاب بر روی دیوار نصب می شوند. طرح گل و گیاه: شامل انواع گل، دسته گل، گلدان و مناظر دارای گل می باشد. طرح تابلوفرش: همان طور که می دانید، تابلو فرش ها در طرح و نقشه های مختلفی وارد بازار می شوند، که در ابتدای مطلب به توضیح تک تک آن ها پرداخته شد، از طرح منظره گرفته، تا چهره و حیوانات یا حتی تابلوفرش های ترکیبی که شامل چند طرح در یک قاب هستند. طرح ترکیبی: شامل چند نقشه از طرح های بالا در کنار هم می باشد برای مثال تصویر یک شخص در طبیعت یا کنار رودخانه. ارسال به تمام نقاط کشور ایران رایگان می باشد. ابتدا میزان بودجه را برای خرید تابلو فرش ماشینی مشخص کنید، بعد از اینکه میزان بودجه مشخص شود خود به خود خیلی از محصولات که در محدوده بودجه شما قرار ندارند حذف می شوند. طرح منظره طبیعی: در این تابلو فرش ها تصاویر جنگل، رودخانه کوه و دریا بیشتر دیده می شود.

حتما بخوانید: فرش را چجوری تو خونه بندازیم؟ اگر منزل شما دکوراسیون مدرنی دارد حتما به شما پیشنهاد می کنم برای تزئین آن از تابلو فرش استفاده کنید. ۴-الیاف مصنوعی :اما اگر بخواهم در مورد جنس نخ تابلو فرش های ماشینی صحبت کنیم باید بگویم که تابلو فرش های ماشینی همان طور که از اسمشان مشخص است مانند فرش های ماشینی با دستگاه تولید میشوند(که در مقالات آینده وب سایت خدمات فرش حتما مقاله ای جامع در ارتباط با نحوه ساخت وتو لید فرش های ماشینی ارئه خواهیم داد) اما درتابلوفرش های ماشینی ازالیافی که در نوع دستباف به کار میرود استفاده نمیشود بلکه نوع الیاف به کاربرده شده مصنوعی است مثل آکریلیک و مواد نخی پلی استری. همونطوری که در بالا مشاهده کردید خرید تابلو فرش می تونه کار بسیار حساسی باشه و از طرفی قیمت این دسته از محصولات نسبتاً بالاست و برای هیمن باید نکات مختلفی رو برای مراقبت از اونا در نظر داشته باشید .

یکی از وسایل تزئینی در هر خانه ای تابلو فرش می باشد، همان طور که می دانید، تابلو فرش دستبافت از قیمت بالایی برخوردار است و شاید کمتر کسی بخواهد برای خرید آن هزینه کند به همین دلیل در این مطلب در مورد تابلو فرش ماشینی بحث خواهیم کرد. تابلو فرش ماشینی جزو پرطرفدارترین وسایل تزئینی منزل می باشد، به طوری که در هر خانه ای حداقل یک تابلو فرش دیده می شود. یکی از پراستفاده وسایل و عناصر تزیینی در خانه و دکوراسیون های ایرانی، خصوصا دکوراسیون های کلاسیک، انواع تابلو فرش دستباف و ماشینی است. تابلو فرش نه تنها در ایران بلکه در اروپا، آمریکا و چین نیز طرفداران زیادی دارد. همان طور که با گذشت زمان سهم فرش های ماشینی نیز علاوه بر فرش های دستباف در زندگی مردم بیشتر شده است تابلو فرش هم همین روال را طی کرده و علاوه بر نوع دستباف آن امروزه انواع تابلو فرش های ماشینی نیز در زندگی افراد جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

به مقدار ابریشم مصرفی در تابلوفرش هم دقت کنید چون ابریشم نمای ظریفتر و لوکستری به محصول داده و قیمت تابلو فرش را بالا میبرد. جنس نخ: همیشه تابلو فرش هایی که با نخ ترک بافته می شوند گران تر از تابلو فرش هایی هستند که به وسیله نخ چینی بافته می شوند، پس اگر قیمت یک تابلو فرش خیلی پایین بود باید متوجه کیفیت پایین نخ یا بافت آن شوید. قدمت تابلو فرش در ایران به استان آذربایجان شرقی شهر سردرود بر می گردد که به پایتخت تابلو فرش در جهان شهرت دارد. قدمت این شهر به ۸۰ سال قبل بر می گردد و تابلو فرش های تولید شده در این شهر به دلیل تنوع رنگ های زیبا و ظرافت بسیار بالا در جهان طرفداران زیادی دارند. عامل دیگر رنگ است. جذابیت دیگر تابلو فرش ابریشم ، طرحها و رنگهای متنوع و آرامشبخش آن است که میتواند برای هر سبک و سلیقهای مناسب باشد. تابلو فرش های آنتیک تبریز ، طرح های کلاسیک و مجموعه ای از الگوهای آشکار را در هر رنگ قابل تصور ، از رنگ های درخشان گرفته تا پاستل های نرم ارائه می دهند و آنچه آن ها را از سایر فرش های ایرانی متمایز می کند ، کیفیت آن هاست.

دیدگاهتان را بنویسید