خرید و قیمت تابلو فرش دستباف

سعي كنيد از مؤسساتي فرش خريداري كنيد كه آزادي عمل و نيز امتحان فرشهاي انتخاب شده را براي شما بدون هيچگونه الزام خريداري فراهم كند و فرشهاي مطلوب شما را به منزل بياورند. به همین جهت شما احساس متفاوتی را در زمان لمس فرش خواهید داشت. شناخت ویژگیهای منحصر به فرد کالا به شما کمک میکند تا در زمان خرید بتوانید، بهترین تصمیمگیری را داشته باشید. ما در این مقاله میخواهیم این موضوع رو بصورت کامل بررسی کنیم،هر اطلاعاتی که در هنگام خرید تابلوفرش دستبافت به آن نیاز خواهید داشت رو در اختیار شما عزیزان قرار بدیم. برای بافت و فروش تابلو فرش و یا قالی شما باید چند نکته را در ابتدای کار در نظر داشته باشید تا بعد از بافت به راحتی بتوانید قالی خود را بفروش برسانید که در ادامه همه آنها را باهم بررسی میکنیم. چون قرار در این مقاله اول از همه بگوییم که به چه شکل تابلو فرش ببافید که سریع بتوانید بفروشید و روش و نحوه فروش فرش دستباف را با هم بررسی کنیم.

اگر اطلاعی از نکاتی که بالا گفتیم نداشته اید و طرح و نقشه ای که دوست داشته اید بافته اید و حالا میخواهید بفروشید. و باید کسی را پیدا کنید که هم سلیقه شما باشد و طرح و نقشه تابلو فرش شما را پسند کند. برای اینکار میتوانید آگهی های بافت تابلو فرش بزنید و یا به بازارهای فرش فروشی در شهر خود مراجعه کنید و به آنها بگویید که بافنده هستید و اگر طرح و نخ و نقشه تابلو فرش خاصی مدنظر آنها باشد که بعد از بافت آن را از شما بخرند سفارش بگیرید. پس به جای اینکه اول طرحی را انتخاب کنید برای بافت نیاز سنجی کنید به عبارتی اول سفارش بافت بگیرید بعد شروع به بافت کنید که بعد از تمام شدن برای فروش آن دغدغه ای نداشته باشید. قبل از اینکه بخواهید شروع به بافت طرح قالی کنید ابتدا به بازار فرش فروشان در شهر خود مراجعه کنید و از انها سوال کنید که الان نیاز بازار چیست و کدام طرح و نقشه ها روی بورس هستند و بعد از بافت راحت میتوان فروخت. حال اگر شما هم مانند ما دربارهی داشتن یک تابلوفرش در خانهی خود و یا هدیه دادن آن به عزیزترین شخص زندگیتان و یا نصب کردن آن روی دیوار خانهای که تازه خریدهاید و یا نوعروس هستید و میخواهید در منزل خود داشته باشید، میتوانید خیلی راحت با خرید اینترنتی تابلو فرش از سایت “piccarpet.com” که دارای طرحهای زیبا و متنوع هستند و با قابهای خاص و زیبا بسته بندی شدهاند، فضای محیط منزل و یا محل کارتان را دلنشین کنید.

و در انتها اگر قصد خرید تابلو فرش استاد خاص یا برند مشخصی را دارید بهتر است، از فروشگاه های معتبر و در صورت امکان از خود بافنده خرید کنید. به صورت دست بافت و ماشینی تهیه می شود. مهمترین بخش بعد از بافت تابلو فرش فروش آن است که اکثر بافنده ها با آن روبرو هستند و همیشه دردسر بزرگی بعد از بافت برای بافنده ها بشمار می رود. معمولاًً تابلو های دستباف قیمت بسیار بالاتری نسبت به نوع ماشینی آن دارند، اما قیمت گران همیشه دلیلی بر کیفیت بیشتر نبوده و نیست. تابلو فرشها در انواع مختلف نخی و ابریشمی بافته می شوند و نوع ابریشمی آن ضمن اینکه از نظر مادی دارای ارزش بالاتری است، به دلیل ظرافت و درخشان بودن نوع نخ ها از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد. تزیین دیوار با قاب عکس و تابلو فرشها ایده ای زیبا و در آمیخته با هنر ایرانی می باشد. محل نصب اين تابلو فرشها در محل درب ورودي توريستها به سازمان ملل مي باشد و اولين اثر هنري است كه روزانه صدها و در برخي اوقات هزاران نفر از آن ديدن و عكس و فيلم تهيه ميكنند. ابريشم هنري art silk, ابريشم موز، ابريشم نارگيل، و ابريشم كنف برخي از اين نام ها هستند.

2. با نگاه کردن به چله تابلو فرش مي توانيد نوع آن رو تشخيص بدهيد که ابريشم يا نخ است و وقتي که دقيق به تابلو نگاه کنيد خامه آن رو بهتر مي توانيد بسنجيد، چله و پرز هايي که مي درخشند ابريشم هستند.فرش و تابلو فرش هاي ابريشمي گرانتر بوده و زيباتر بنظر مي رسند. ۱- نخ های مرینوس نسبت به پشم باریک تر هستند در نتیجه بافت حاصل از آن زیبا تر خواهد بود. ابریشم ، ماده اصلی این نوع فرش است اما اغلب از پشم نیز در بافت آن استفاده می شود. اگر همین کار ساده را انجام دهید بعد از بافت مشکلی نیز با فروش آن نخواهید داشت چون طرح و نقشه ای را بافته اید که نیاز بازار است و به راحتی به فروش می رود. البته در کنار نوع گره که ریز یا درشت باشد، موضوع مهم دیگری نیز روی کیفیت تابلو فرش دستباف اثرگذار است که همانا میزان شانه زدن قالیباف روی کار است.

دیدگاهتان را بنویسید