خرید و قیمت تابلو فرش دستباف

عموما گرانی فرش های و تابلو فرش های دستبافت این محصول را از گزینه های روز میز جهت هدیه دادن یا استفاده د دکور منازل حذف می نماید . این امر ، به تولیدکنندگان آن این امکان را می دهد که ، تصاویر دلخواه مشتریان خود ، مانند تصاویر شخصی یا نقاشی را ، به یک تابلو فرش دستباف با هر اندازه یا تراکم گره تبدیل کنند. بدیهی است که یک فرش با کیفیت بالا در نقاط مختلف رجشمار برابری دارد. قطعا شما هم دلتان نمیخواهد یک فرش دستباف بازدگیهای زیاد در خانه شما حضور داشته باشد. 2. زیبایی تابلو فرش ها می تواند دکور خانه را متحول ساخته و داشتن نگاره ها و رنگ های زیبا در یک تخته فرش کوچک می تواند حس آرامش به خانه ببخشد . تنها کافی است یک تابلو فرش برای اتاق نشیمن یا پذیرایی خود بخرید تا متوجه شوید چهقدر خانهتان زیباتر شده است.

جذابیت دیگر تابلو فرش ابریشم ، طرحها و رنگهای متنوع و آرامشبخش آن است که میتواند برای هر سبک و سلیقهای مناسب باشد. با نگاهی به راهنما و محصولات پر طرفدار بازار میتوانید بهترین تابلو را برای خود خریداری کنید. از ابعاد کوچک ۳۵ سانتی متر در پنجاه سانتی متر برای خانه ها و آپارتمانهای کوچک تا ۲ در ۳ متر برای منازل با متراژ بزرگ و یا سالن ها استفاده می شود. مشخصات: محل بافت قم نوع بافت دستبافت ابعاد تابلو ۱۳۷۱۸۰ سانتی متر ابعاد فرش ۹۸۱۴۰ سانتی متر وزن تقریبی ۱۲ کیلوگرم تراکم بافت در هفت سانتیمتر ۶۰ رج جنس پرز کرک جنس نخ تار (چله) ابریشم جنس نخ پود نخ پنبه جنس نخ خاب نخ پنبه جنس قاب چوب رنگ زمینه الوان رنگ حاشیه الوان.قدمت این فرش بیست سال است. زیرا در حین رفو و مرمت و سایر فنون نظیر آن امکان دارد امضا و یا نام اشخاص در زیر تابلو بافته شود و تنها افراد متبحر می توانند این مسئله را تشخیص دهند. به عبارتی می توان از تابلو فرش ها به عنوان یک کلای زینتی و لوکس نام برد . ابتدا تابلو را از آب جدا کنید و با یک جاروبرقی تمیز آهسته گرد و غبار آن را از بین ببرید.

نخستین مزیتی که با خرید تابلو دستباف نصیب شما میشود دوام مادامالعمر این تابلو است. برخلاف پشم گوسفند، این الیاف به سرعت با آتش میسوزند و بوی مشابه پلاستیک از خود ساطع میکنند. حال انکه تابلو فرش ماشینی با کاهش قیمت این ویژگی را حذف نموده و تابلو فرش ماشینی را به بهترین هدیه تبدیل کرده است . همانطور که ذکر شد گرهها انواع متفاوتی را دارند یکی از این گرهها، گره نامتقارن یا گره فارسی است که در ایران به صورت رایج مورد استفاده قرار میگیرد. این رنگها طول عمر بالایی هم دارند. یکی از راه کارها برای پی بردن به این مشکل ، بررسی پشت تابلو فرش میباشد چراکه هرگونه کجی در بافت از این طریق قابل مشاهده است. چرا تقاضا برای تابلو فرش ماشینی بالا ست ؟ اما به راستی دلیل تقاضای بالای تابلو فرش ها چیست و به عبارت دیگر چرا فرش های ماشینی در مقایسه با فرش های دستبافت بیشتر خریداری می شوند ؟ فرش های ماشینی درنهایت با آسیب رساندن به عضله ها و استخوان های شما قدرت حرکتی را از شما باز میدارد و عضلات شما را ضعیف و ناتوان میکند. پلي استر علاوه بر درخشندگي و زيبايي ، قيمت کمتري در مقايسه با اکريليک و پشم دارد و تابلو فرش ماشینی ارزان قیمتی هستند همچنين قابليت رنگ پذيري بهتري نيز دارد.

زمانیکه در بافت تابلو فرش برخی از جزئیات با نخ ابریشم کار شوند، بافت تلفیقی صورت گرفته است. تابلو فرش هایی که چله ی ابریشمی دارند گران قیمت تر هستند ، با نگاه کردن به چله به راحتی میتوانید ابریشمی یا نخی بودن آن را تشخیص دهید ، چله و یا پرزهای ابریشمی بسیار ظریف تر و درخشنده تر از نخ میباشد و قاعدتا جلوه بسیار زیباتری نیز به کار میدهند. امتیاز نخ پنبه­ای نسبت به نوع ابریشمی آن، این است که آفت بید تمایلی به خوردن آن نداشته و چنانچه در معرض بیدخوردگی قرار گیرد، تنها پرز و یا گوشت آنها از بین می­رود و سوراخی در آن ایجاد نمی­گردد، بنابراین به آسانی می­توان از طریق گره زدن بر روی شبکه تار و پود فرش که سالم باقی مانده، طبقۀ جدیدی از پرز به وجود آورد. فرش دستبافت طرح ملکه الیزابت با تصویر خانواده سلطنتی و بافت ترکی بسیار زیبا، مناسب برای هدیه دادن به تمام افراد از جمله کسانی است که به این سبک از بافت علاقه دارند. عشایر بعد از گذراندن مدتی در یک مکان مجبور به کوچ میشوند به همین دلیل وقت کافی را برای بافت فرشهای با تراکم بالا ندارند. این تابلو فرشها آنچنان زیبا و ظریف بافته میشوند که در نگاه اول، بیننده تصور میکند شاهد یک عکس یا یک تابلوی نقاشی است.

دیدگاهتان را بنویسید