شهر فرش: خرید جدیدترین محصولات تابلو فرش سال 1400 ✔️

البته منظور آنها از جهانی شدن تنها کسب عنوان نیست؛ بلکه منتظر گشایش مسیرهایی تازه برای فروش محصولات تولیدی خود به سراسر جهان هستند. نصف مشتریهای ما قبل از کرونا، از طریق فضای مجازی با اجناس ما آشنا و از همان طریق نیز سفارشات خود را میخریدند. او درباره فروش مجازی میگوید: فروش اینترنتی و استفاده از فضای مجازی هم به داد ما نرسیده است. مغازهدارها هم با توجه به تقاضای مشتریها کمتر از اجناس ایرانی استفاده میکردند. اما حالا خیلی از افراد که برای خرید به مغازه ما میآیند، به دنبال این هستند که وسیلهای بخرند که دوام داشته باشد و به عنوان یک وسیله ضروری زندگی بتوانند از آن استفاده کنند. یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای فروش تابلو فرش، فروش به خانه دار است و اگر ارتباط خوبی داشته باشید با دوستان و آشنایان با قیمت خیلی خوبی میتوانید قالی خود را بفروش برسانید. طرح چهره اشخاص: شامل چهره اشخاص مهم و سرشناس در جهان می باشد، البته شما می توانید تصویری شخصی را که خیلی دوست دارید، به صورت فرش ماشینی قاب و به دیوار بزنید. او با تأیید این موضوع میگوید: مغازه کادویی و فانتزی محدود به اجناس و لوازم خاصی نیست و شما میتوانید از اشیای فانتزی کوچک در اندازه یک گل شیشهای تا تابلو نقاشی و تابلو فرش و جامهای کندهکاری مسی و برنجی را عرضه کنید.

نام هرکدام از این تابلوفرشهای دستباف مینیاتوری همان نامی است که استاد فرشچیان روی نقاشی هایش گذاشته است. مجسمههای ساخت چین، عروسکهای فانتزی ساخت فرانسه و تابلوهای نقاشی شده کار ایتالیا در قفسههای مغازههای کادویی چیده شده بود. البته که کار سختی هست و صبر و حوصلهی زیادی میطلبد. شما برای خرید یک فرش عتیقه که سالهای زیادی به اصطلاح پا خورده است، باید بهای بیشتری نسبت به فرشی که دست اول است، پرداخت کنید. اگر آگاهی نسبی در خصوص فرش ها داشته باشید، حتما می دانید نمونه های دستباف به سبب اینکه حاصل زحمت و زمان بسیار زیادی بوده و از ظرافت های بیشتری برخوردار است، از ارزش بیشتری برخوردار است. اگر این فرآیند، به درستی انجام شده باشد، تابلو فرش از کیفیت مطلوبی برخوردار است. اما عده ای از بافنده ها هستن که می گویند ما همه این کارها را انجام دادیم ولی کسی خریدار تابلو فرش من نبود. در هر سانتیمتر مربع از این تابلو فرشها 1600 گره وجود دارد و به همین دلیل این فرش ها بسیار نازک و ظریف هستند. می توانید به پشت فرش نگاه کنید تا نوع گره ها را از نظر بزرگ یا کوچک بررسی کنید ، همچنین اگر کمی دقت کنید و قبل از خرید اطلاعات خود را افزایش دهید ، می توانید در مورد دقت شانه ها به قسمت پشت کار نگاه کنید کمی توسط بافنده.

در دمای معمولی اتاق 16 گرم سولفات مس را در 150 میلی لیتر آب مخلوط و 10 گرم گلیسترین را به آن اضافه کنید و در انتها سود سوز آور را آرام آرام به ترکیب خود اضافه کنید تا حدی که یک محلول روشن بدست بیاید. طبیعتا قاب تابلو فرش باید در مکانی نصب شود که بیش از همه در معرض دید قرار داشته باشد و از اینرو سالن اصلی خانه یا اتاق نشیمن بهترین مکان برای میزبانی است. در این مناسبتهای ویژه ما نیز با توجه به ذائقه مشتریها، وسایل کادویی و فانتزی مناسب را تهیه و در اختیار مشتریها قرار میدهیم. اما بهتدریج با افزایش قیمت دلار و توجه بیشتر به حمایت از تولیدات و صنایع دستی داخلی، اجناس خارجی کمیاب و قیمتشان چند برابر شد و دیگر تمایلی برای فروش اجناس خارجی وجود نداشت و به مرور زمان که جیب مردم خالیتر و درآمدشان کمتر شد ذائقهها نیز تغییر کرد. بخشی از این طرز فکر به دلیل تغییر ذائقه و فکر اقتصادی مردم ماست، اما بخش مهم آن به دلیل فقر و تنگدستی مردم به ویژه ساکنان محلات حاشیه شهر مثل محله ماست. مثل زمانهای گذشته که بردن پارچ ولیوان به عنوان کادو رسم بود و همین پارچ ولیوان نیز چندین دست در بین خانواده و فامیل میگشت، حالا هم بیشتر ذائقه و تمایل مشتری به سمت خرید پیک نیک، کلمن، قابلمه، استکان و نعلبی است.

چله های ابریمشی همیشه جلوه و درخشش بسیار بهتری دارن و در مقابل قیمت بالاتری هم نسبت به چله های نخی دارن . تابلو فرش با چله ی ابریشمی گران قیمت تر است، همینطور چله و یا پرزهای ابریشمی آن بسیار ظریف تر و درخشان تر از نخ می باشند و جلوه نمایی بیشتری دارند. نخ های ترکیبی و … مهم ترین ویژگی خانه های قدیمی روستا هماهنگی آنها با محیط و طبیعت منطقه است. آنهایی هم که مثل من ماندهاند دعا میکنند که هرچه سریعتر این بیماری کرونا برود و کار آنها دوباره رونقی پیدا کند. بهجای همه آنها لیوانها، قندانها و جامهای طلایی و بلوری فانتزی تا پیک نیک و کلمنهای آب حتی وسایل آشپزخانه مثل دستگاه مخلوطکن، آبمیوهگیری و زودپز و آرامپز پر کرده است. دیگر وقتی وحید عباسی از کاسبی پدرش یاد میکند میگوید قفسههای مغازه پر بوده از مجسمهها، گلها و ظروف دکوری و فانتزی خارجی.

دیدگاهتان را بنویسید