نکاتی درمورد خصوصیات تابلو فرش

مجسمههای ساخت چین، عروسکهای فانتزی ساخت فرانسه و تابلوهای نقاشی شده کار ایتالیا در قفسههای مغازههای کادویی چیده شده بود. مجسمههای ساخت چین، عروسکهای فانتزی ساخت فرانسه و تابلوهای تزیینی خارجی. متأسفانه در حال حاضر، کشورهایی همچون چین، ترکیه، افغانستان، هند و … در سایز های مختلف است. تابلو فرش ماشینی ، توسط دستگاه های مدرن و با استفاده از پنبه های اکریلیک و پلی استر ، به عنوان مواد اولیه بافته می شود. نماد های نقشه های فرش ایرانی و الگوهای اصلی فرش ایرانی قدیمی ، به عنوان یک اثر هنری قاب بندی می شود. ایران یکی از تولید کنندگان اصلی این محصول در جهان است. محل بافت یکی از مهمترین شاخصهایی است که در هنگام بررسی یک فرش مورد توجه قرار میگیرد. باز شدن دریچه های جدید صنعت فرش سبب شده است این حوزه با پیشرفت های بسیاری روبه رو باشد که بافت تابلو فرش یکی از آن هاست. از نظر ظاهری هم چاپ عکس روی فرش تفاوت زیادی با تابلو فرش بافته شده دارند و روح فرش درونشون نمایان نیست. نکته دیگری کـه باید در نظر داشت پرداخت تابلوفرش است.

فرش هایی در اندازه ها و ابعاد کوچکتر از معمول که بیش از هر چیز جنبه هنری و شکوه طرح و نقشه آن ها مد نظر است . فرضاٌ وقتی گفته میشود رجشمار بافت فرشی ۶۰ است ، به این معنی است که در هر هفت سانتی متر آن ۶۰ گره بافته شده ، و وقتی گفته میشود رجشمار ۷۰ ، یعنی ۷۰ گره در ۷ سانتیمتر . بـهتر است بدانید عموما اطلاعات تابلو فرش یا هر فرشی در بخش پشت آن جایگذاری میشود ، بنابـراین میتوانید با چک کردن پشت کار از وجود شناسنامه تابلو فرش اطلاع پیدا کرده و آن را مطالعه فرمایید. همانطور که از نام این تابلوها پیدا است، یک دستگاه در مدت زمان کوتاهی میتواند این تابلو فرشها را تولید کند. ما در این مقاله قصد داریم نکات و تکنیک هایی را به شما بیاموزیم که به تنهایی و بدون نیاز به مراجعه به یک کارشناس مجرب توانایی این تشخیص را داشته باشید. ما در این مقاله به معرفی تابلو فرش به همراه تصاویر زیبا و نکاتی دربارهی خرید و مراقب از آنها آوردهایم. درمجموع فروش ما مربوط به فصل خاصی نیست و در تمام ایام سال مشتریهای خودمان را داریم.

درباره اجناس برای فروش نیز همانطور که گفتم هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر نوع جنس لوکس و شیکی را میتوان عرضه کرد و فروخت. در وضعیت اقتصادی فعلی تولید و صادرات تابلو فرش سردرود سالیانه ۶۰۰ میلیون تومان سود مالی برای هر کارگاه و ۸۰ میلیون تومان برای هر فرد ایجاد میکند. در کشور ایران مردم هر ناحیه برای گره زنی فرش تکنیک مختص به خود را دارند و با استفاده از آن کالایی بسیار ارزشمند به نام فرش دستباف اصیل ایرانی را تولید میکنند. مغازه کادویی و فانتزی حمید عباسی نمونهای از یک مغازه معمولی در این شغل است، برای داشتن یک مغازه مناسب با اجناس و لوازم لوکس و شیک باید میلیاردی هزینه کرد. انتخاب ابعاد مناسب بستگی به علاقه و سلیقه شما یا فضای دکوراسیون خواهد داشت. تا جایی که اگر کسی قصد دارد تزیین فاخر و منحصر به فردی برای دکوراسیون داخلی خود انجام دهد حتماً این آیتم اصیل را در گوشه ای از دکور خود مهمان می کند. نصف مشتریهای ما قبل از کرونا، از طریق فضای مجازی با اجناس ما آشنا و از همان طریق نیز سفارشات خود را میخریدند. او با تأیید این موضوع میگوید: مغازه کادویی و فانتزی محدود به اجناس و لوازم خاصی نیست و شما میتوانید از اشیای فانتزی کوچک در اندازه یک گل شیشهای تا تابلو نقاشی و تابلو فرش و جامهای کندهکاری مسی و برنجی را عرضه کنید.

فروش و درآمد مغازه کادوفروشی و فانتزی ارتباط مستقیمی با جشنها و مناسبتها دارد و بهجز ماه محرم و صفر در باقی سال بدون توجه به فصل گرم و سرد سال مشتری وجود دارد. در نتیجه شما با خرید چنین کالا ارزشمندی هیچ ماده غیرطبیعی را وارد منزل نمیکنید. دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات در قالب وبسایت، محصولات را در اپلیکیشن موبایلی خود نیزبه کاربران عرضه میکند که میتوانند با کدهای تخفیفی از قبیل: کد تخفیف اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف خرید از اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دیجی کالا و کد تخفیف رایگان اپلیکیشن دیجی کالا با تخفیف خرید خود را انجام دهند. دیگر وقتی وحید عباسی از کاسبی پدرش یاد میکند میگوید قفسههای مغازه پر بوده از مجسمهها، گلها و ظروف دکوری و فانتزی خارجی. تنها در ۲ ماه محرم و صفر به دلیل تعطیلی مراسم عروسی و جشنها، درآمد ما تا حدودی کاهش پیدا میکند که در ماههای بعد جبران میشود. آنهایی هم که مثل من ماندهاند دعا میکنند که هرچه سریعتر این بیماری کرونا برود و کار آنها دوباره رونقی پیدا کند. رنگ های به کار رفته در تاروپود این بافته های دستی طبیعی است و به همین دلیل است که شاهد قیمت های بهمراتب بیشتری خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید