نکات مهم در انتخاب تابلو فرش – ژاویز

فرهادی گفت: از فردا نیز نمایشگاه تخصصی بانک، بیمه، بورس و فرصت های سرمایه گذاری و نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، سفره هفت سین، گل آرایی و هنرهای دستی بانوان شروع به کار خواهند کرد. علی فرهادی با بیان این که هدف از برگزاری این نمایشگاه کمک به پیشرفت و معرفی هرچه بهتر هنر صنعت اصیل و کهن فرش ایرانی است افزود: در نمایشگاه فرش شیراز، تلاش می شود با ایجاد زمینه مناسب برای تبادل تجربیات، رفع موانع و مشکلات و ارتباط مستقیم تولید کنندگان و بازار مصرف، حمایت های عملی از کارآفرینی، تولید و صادرات این صنعت انجام شود. همچنین الیاف و رنگهای به کار رفته در این تابلوها طبیعی نیست از رنگهای مصنوعی برای تولید آنها استفاده میشود. انواع دستباف تابلو به دست بافندگان هنرمند ایرانی و انواع ماشینی آن در کارخانه فرش کاشان تولید می شوند. تابلو فرش ها به دو دسته دستباف و ماشینی تقسیم میشوند. تابلو فرش ماشینی خود به دو نوع تقسیم میشود. تابلو فرش های ماشینی چون قیمت پایین تری نسبت به نوع دستی دارند بیشتر در بین مصرف کنندگان محبوب هستند البته افرادی که به دنبال کارهای خاص و هنری هستند، ترجیح می دهند این تابلو ها را از نوع دستی و با قیمت بالاتر بخرند.

تابلوفرش­هایی که چلۀ ابریشمی دارند، گران­تر هستند، چله یا پرزهای ابریشمی درخشان­تر و ظریف­تر از چله و پرز نخی بوده و قاعدتاً جلوۀ زیباتری به کار می­دهند. از مهمترین خصوصیات تابلو فرش دستباف که باید به آن توجه کرد کجی بافت است. دیجی کالا برای هر کاربر به صورت اختصاصی کدهای تخفیف معرف درنظر گرفته است که میتوانند با ارسال آن به دوستان خود از جوایز و امتیازات مختلف بهرهمند شوند. گاهی دیجی کالا برای دستهبندی یا گروه محصولات خاصی کد تخفیف ارائه میدهد که این کدها فقط بر روی محصولات ذکر شده در شرایط کوپن اعمال میشوند که عناوینی نظیر: کد تخفیف کتاب دیجی کالا، دیجی کالا تخفیف 50 درصد گوشی موبایل، کد تخفیف کتاب برای دیجی کالا، کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا، کد تخفیف محصولات بهداشتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات سوپرمارکتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات ارایشی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکت، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکتی و کد تخفیف 80 هزار تومانی سوپر مارکت دیجی کالا از این دسته میباشند. اولین خطایی که ممکن است با آن مواجه شوید، عدم رعایت شرایط کوپن تخفیف است.

که برای مواجه نشدن با این خطاها کافیست قبل از خرید تمام شرایط کد تخفیف را به دقت مطالعه کرده، سپس اقدام نمایید. مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام اینکه انواع فرش دستباف، گلیم، گبه، جاجیم و تابلو فرش در این نمایشگاه ارائه می شود افزود: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای طرح هوشمند مدیریت بیماری کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، بازدید از این نمایشگاه ها فقط با دریافت نوبت بازدید رایگان از وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس امکان پذیر است و سامانه نوبت دهی نمایشگاه بین المللی فارس با استعلام کد ملی افراد از سامانه وزارت بهداشت، مانع صدور بلیت برای افرادی می شود که واکسن نزده اند. چند سالی ست که تابلو فرش ها به عنوان بهترین هدیه و ماندگارترین یادگاری بین خاص پسندان مورد مبادله قرار گرفته است . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی فارس امروز یکشنبه پانزدهم اسفند، در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: فرش دستباف ایرانی به عنوان یکی از بهترین صنایع دستی ایران، به جهانیان معرفی شده است و نقش مهمی در سهم ایران در صادرات و بازارهای بین المللی دارد که در این میان فرش فارس نیز با توجه به ویژگی های شاخص و متمایز خود در ذهن علاقه مندان به این هنر نقش بسته است و در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد.

در کل میتوان گفت با داشتن بودجهای بین ۲۰۰ هزار تومان تا بالای ۳۰ میلیون تومان میتوانید یک تابلو فرش خریداری کنید. خوشبختانه دیجی کالا علاوه بر مشتریان جدید، همیشه رضایت مشتریان قدیمی خود را نیز درنظر گرفته و برای رفاه حال آنها نیز کدهای تخفیف در مناسبتهای مختلف ارائه میدهد تا همیشه بتوانند محصول دلخواه خود را خریداری کنند. دیجی کالا در مناسبتهای مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیفداری ارائه میکند که برای آگاهی از آنها کافیست یکی از روشهای عضویت در خبرنامه، شبکههای اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح میدهیم. فرشهای شهری را با استفاده از نقشههایی که اندازه طبیعی دارند، میبافند. تابلو فرشهای دستباف با توجه به ابعاد و نوعشان قیمتهای مختلفی دارند. از ابعاد کوچک ۳۵ سانتی متر در پنجاه سانتی متر برای خانه ها و آپارتمانهای کوچک تا ۲ در ۳ متر برای منازل با متراژ بزرگ و یا سالن ها استفاده می شود. اندازه تابلوفرش: تابلو فرش ها در انواع سایز و اندازه در بازار وجود دارند، شما با توجه به ابعاد دیواری که قرار است تابلو را روی آن نصب کنید، می توانید سایز تابلو فرش خود را انتخاب کنید، توجه داشته باشید برای اتاق های کوچک نمی توان تابلو هایی در سایز های خیلی بزرگ خریداری نمود.

دیدگاهتان را بنویسید